Casting do grup turniejowych hip hop

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w grupach turniejowych hip hop, na casting uzupełniający. Przyjdź na pierwsze gratisowe zajęcia:

Hip hop Team I – dla młodszych uczestników, oraz dla tych którzy jeszcze nie czują się na siłach trenować 2 razy w tygodniu.:

poniedziałki, w godz. 19.00-20.30, w CEM w Piasecznie, ul. Jana Pawła II 55, Sala Broadway, I piętro Strefa Kultury (budynek Biblioteki Głównej) – plan zajęć tutaj >>

Hip hop Team II – grupa STOMP THE STREETS

wtorki i czwartki, w godz. 18.00-20.00, Aula Szkoły Podstawowej w Nowej Iwicznej, ul. Ignacego Krasickiego 56 – plan zajęć tutaj >>

Co to jest ta grupa turniejowa? Nie samymi zawodami człowiek żyje – stawiamy na rozwój, czeka was więcej pracy niż na zajęciach z podstaw.
– macie nieograniczony dostęp do innych naszych zajęć jak akrobatyka, break dance
– wyjazdy integracyjne
No i chyba najważniejsze – masz ciężki dzień w szkole? U nas o tym zapominasz. Tworzymy swoją mini rodzine i mamy świetną atmosferę na zajęciach.
Po castingu, na podstawie umiejętności ale też wieku przydzielimy was do odpowiedniej grupy.
Zapraszamy!

/ przez