Terminy rozpoczęcia zajęć – spotkania organizacyjne

Większość zajęć Szkół Maestro rozpoczynamy po wakacjach od połowy września (czekamy na ustalenie planów zajęć szkół podstawowych). W związku z powyższym za miesiąc wrzesień obowiązuje proporcjonalnie pomniejszony abonament czesnego (w większości 50% wysokości). Szczegóły poniżej.

Szkoły Muzyczne Maestro

Termin rozpoczęcia zajęć: 16 września 2024 r.

Prosimy Rodziców uczniów naszych Szkół Muzycznych o przybycie na spotkania organizacyjne celem ustalenia planu grupowych zajęć teoretycznych oraz indywidualnych lekcji instrumentu / śpiewu.

Terminy spotkań organizacyjnych:

Zalesie Górne – 10 września godz. 18.30, w Auli Szkoły Podstawowej w Zalesiu Górnym, ul. Sarenki 20

Lesznowola – 13 września godz. 18.00, w Sali N112 Zespołu Szkół w Lesznowoli, ul. Szkolna 6

Józefosław – 14 września godz. 11.00, w Sali nr B22 Szkoły Podstawowej w Józefosławiu, ul. Kameralna 11

Uprzejmie informujemy, iż decyzją Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 4, zajęcia Szkoły Muzycznej w tej lokalizacji rozpoczniemy od 1 października 2024 r.

Termin spotkania organizacyjnego: Piaseczno – 20 września godz. 18.00, w Sali nr 8, II piętro Szkoły Podstawowej nr 4 w Piasecznie, ul. Jana Pawła 55

Szkoły Tańca i Baletu Maestro

Terminy pierwszych zajęć oraz wstępne plany na https://szkolamaestro.art.pl/szkola-tanca-i-baletu/plan-zajec-tanecznych/

Ostateczne plany zajęć zostaną ustalone z Rodzicami.

Nowych uczniów zapraszamy na próbną lekcją – gratis!

/ przez

Post Author: Edytor