Lekcje instrumentu online

Ucz się online i sprawdź postępy na comiesięcznych koncertach szkolnych!

Kalendarz koncertowy tutaj >>

Lekcje online prowadzą nauczyciele stacjonarnych Szkół Muzycznych Maestro.

Kluczem do sukcesów naszych uczniów jest możliwość weryfikacji postępów nauczania podczas comiesięcznych koncertów. Systematyzując względem nich pracę, uczniowie skupiają się na jej efekcie w postaci występu.

Indywidualne lekcje gry na instrumencie oraz śpiewu prowadzone są poprzez komunikatory audio-video online, odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu zgodnie z harmonogramem ustalonym z nauczycielem.

Rozliczanie do wyboru poprzez:

1. Zakup karnetu na 4 lekcje po 30 min. przesyłanych emailem po dokonaniu zapisu – zapisy tutaj >>

Karnet na 4 lekcje instrumentu online o długości 30 minut – opłata 200 zł

Karnet do wykorzystania przez 30 dni od daty pierwszej lekcji.

Kolejność działań:

1. Zapis poprzez Formularz zapisu tutaj >> (po tym etapie dalsze instrukcje otrzymacie Państwo emailowo:)
  2. Ustalenie z nauczycielem tygodniowego harmonogramu zajęć oraz terminu pierwszej lekcji.
  3. Przesłanie na email sekretariat@szkolamaestro.art.pl potwierdzenia dokonania opłaty za zajęcia. Karnet zostanie przesłany po zaksięgowaniu wpłaty. (nr konta Szkoły tutaj >>)
  4. Uczestnictwo w zajęciach po otrzymaniu emailem karnetu na zajęcia. Karnet do wykorzystania przez 30 dni od daty pierwszej lekcji, nie licząc dni wolnych od zajęć szkolnych w kalendarzu roku szkolnego (wydłużenie okresu jedynie za zgodą nauczyciela).
  5. W celu kontynuacji zajęć zgodnie z ustalonym harmonogramem prosimy odpowiednio wcześniej poinformować nauczyciela oraz wykupić kolejny karnet i przesłać na email Szkoły potwierdzenie dokonania przelewu o tytule: „(nazwisko i imię uczestnika), Kontynuacja lekcji online od (podaj datę)”

2. Stałą miesięczną ratę czesnego (warsztaty muzyczne zgodnie z kalendarzem roku szkolnego) – zapisy tutaj >>

Więcej szczegółów o Warsztatach muzycznych tutaj >>

Kolejność działań:

1. Prosimy o wypełnienie Formularza zapisu tutaj >>, na wybrane zajęcia. (po tym etapie dalsze instrukcje otrzymacie Państwo emailowo)
  2. Po potwierdzeniu możliwości przyjęcia ucznia przesłana zostanie na Państwa adres email Umowa o kształcenie.
  3. Następnie poprosimy o zwrotne przesłanie emailem podpisanej czytelnej kopii Umowy o kształcenie wraz z kopią dowodu wpłaty wpisowego lub I raty czesnego.