Szkoła Muzyczna w LESZNOWOLI

Plan zajęć grupowych na rok szkolny 2023/2024

Zajęcia w sali N112 Zespołu Szkół w Lesznowoli, ul. Szkolna 6 (wejście nr 5, budynek główny)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Klasa I ONLINE

18.15-19.00

Kształcenie Słuchu

16.30-17.45

Kształcenie Słuchu, Rytmika

Klasa II ONLINE

16.30-17.30

Kształcenie Słuchu

17.45-19.15

Kształcenie Słuchu, Rytmika

Godziny zajęć instrumentu głównego należy uzgadniać osobiście z przydzielonymi nauczycielami.

Zapisy trwają tutaj >>

Stosując się do zaleceń wynikających z obowiązującego do końca listopada 2022 r. stopnia alarmowego BRAVO, prosimy rodziców / opiekunów uczniów Szkoły Maestro, żeby nie wchodzili na teren szkoły – obowiązuje zakaz wstępu do przedszkoli, szkół i uczelni osobom postronnym.
W przypadku dzieci młodszych, osoby prowadzące zajęcia dodatkowe postarają się odebrać dzieci od rodziców przy wejściu i zaprowadzić na zajęcia, a po zajęciach sprowadzić do rodziców. Proszę upewnić się, że dzieci nie pozostają bez opieki. Proszę stosować się do próśb obsługi.
Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wsparcie powyższych działań.