Kontynuacja nauki w naszych szkołach – prosimy o emailowe potwierdzenie

Uprzejmie przypominam, iż z końcem roku szkolnego wygasa umowa o kształcenie dotycząca nauki Państwa dziecka w Szkole Maestro.

W przypadku kontynuowania nauki w nowym roku szkolnym 2024/2025 w aktualnym trybie proszę o przesłanie na adres sekretariat@szkolamaestro.art.pl emaila z treścią „Potwierdzam kontynuację nauki. Nazwisko i imię dziecka: …”

W przypadku planowania wszelkich zmian dotyczących zajęć lub zmiany danych teleadresowych proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego online tutaj >>

W odpowiedzi otrzymacie Państwo emailem Umowę o kształcenie na okres nowego roku szkolnego 2024/2025. Szczegóły dotyczące inauguracji i organizacji nowego roku szkolnego, obowiązujących opłat, niebawem na www.szkolamaestro.art.pl oraz w emailach.

W przypadku rezygnacji proszę o informację emailową na adres sekretariat@szkolamaestro.art.pl – „Rezygnacja – nazwisko i imię dziecka, rodzaj zajęć”.

/ przez

Post Author: Edytor